Dziś imieniny

ŻYCZENIA WIELKANOCNE

(…)Uświęcająca siła tej nocy oddala zbrodnie,
z przewin obmywa, przywraca niewinność upadłym,
a radość smutnym, rozprasza nienawiść,
usposabia do zgody i ugina potęgi(…)


Orędzie Wielkanocne

Z okazji święta Wielkiej Nocy, życzymy by Jezus Chrystus napełnił Was mocą Zmartwychwstania, a radość rodzącego się nowego życia dodawała sił i motywacji na cały rok. By Zwycięzca Śmierci, który w tę Noc uczynił nas wolnymi, pomnażał w Was wiarę prowadzącą do nieba, zapalił światło nadziei kierujące nas po ścieżkach życia, a swoją miłością błogosławił Waszym rodzinom, by odważnie świadczyły o Jego Zmartwychwstaniu w dzisiejszym świecie.

Wasi Duszpasterze

Dzień Kobiet na sportowo

W sobotę 5 marca w MOK Terespol odbędą się obchody Dnia Kobiet na sportowo.

12:00 - Bezpłatna diagnoza zdrowia:
- badania stanu skóry wraz z doborem odpowiedniej pielęgnacji,
- pomiar wagi i wzrostu,
- pomiar ciśnienia tętniczego krwi,
- pomiar poziomu tkanki tłuszczowej.
13:00 - Warsztaty prowadzone przez instruktora AWF Biała Podlaska z Nordic Walking (bezpłatne).

Po zakończeniu warsztatów niespodzianka dla uczestniczek.

Wszelkie informacje w MOK Terespol - Katarzyna Polaczuk.

Plan zajęć na Ferie Zimowe w MOK Terespol 2016

-  Zajęcia plastyczne:
Poniedziałek – 15:00-17:00 – quilling czyli papierowy filigran
Środa – 15:00-17:00 – praca na Krośnie Maxi Loom
Piątek – 15:00-19:00 – biżuteria i inne gadżety – filcowanie i ceramika
Prosimy o wcześniejsze zapisy (tel. 833752265, 507170018)

- Zajęcia taneczne:
Poniedziałek:  - godz. 17:00-18:00 – zajęcia dla dzieci w wieku 6-10 lat z grupą Fleszaki
- godz. 18:00-19:00 – zajęcia dla młodzieży 14-17 lat z grupą Flesz Dance Company
Środa: - godz. 17:00-18:00 – zajęcia dla dzieci w wieku 6-10 lat  z grupą Fleszaki -
- godz. 18:00-19:00 - taniec nowoczesny dla dorosłych - zajęcia ze stałą grupą taneczną 18+
Czwartek: - godz. 17:00-18:00 – zajęcia dla młodzieży 14-17 lat z grupą Flesz Dance Company
-  godz. 18:00-19:00 -  zajęcia dla dzieci w wieku 11-13 lat z grupą Flesz Mini
Więcej… »

WIZYTA DUSZPASTERSKA 2015/2016

28.12. (PN)    od 8.30 Lebiedziew (3) Polatycze (1) od 16 ul. Wierzbowa (1), Wiejska (1), Gruntowa (1)
29.12. (WT)    od 8.30 Dobratycze i Kolonia Dobratycze (3) Kołpin-Ogrodniki (1) od 16 ul. Nowa, Słoneczna, Sportowa, Okrężna (3)
30.12. (ŚR)    od 8.30 Samowicze (3), ul. Służki, Czartoryskich, Fleminga (1)    od 16 ul. Sienkiewicza (2) ul. Wyszyńskiego, Jana Pawła II, Kozłowskiego (2)
31.12. (CZW)    od 8.30 ul. Błotków z ul. Przelotową (4)    ———————-
01.01.    (PT)    ———————-    ———————-
02.01 (SOB)    od 8.30 Kobylany (4)    ———————-
03.01. (NDZ)    ———————-    ———————-
04.01. (PN)    od 8.30 Żuki i Murawiec (1), Michalkówi Kol. Michalków (2), Kukuryki (1) od 16 ul. Czerwonego Krzyża z ul. Przeskok (3)
05.01. (WT)    od 8.30 Łobaczew Duży (4)     od 16 ul. Kraszewskiego (2), ul. Ks. J. Popiełuszki (1)
06.01. (ŚR)    ———————-    ———————-
07.01. (CZW)    od 8.30 Małaszewicze Małe (4)     od 16 ul. Wojska Polskiego od dawnej stacji Orlen do przejazdu (3)
08.01. (PT)    od 8.30 Lechuty Duże (2), Lechuty Małe (1), ul. 3-Maja (1) od 16 ul. Reymonta (2) Męczenników Unickich (1)
09.01. (SO)    od 8.30 Koroszczyn (4)    od 16 ul. Cicha i Andrzejuka (1), Niemcewicza (1), domki jednorodzinne przy ul. Janowskiej oraz ul. Szkolna(1)
10.01. (NDZ)    ———————-    ———————-
11.01. (PN)   od 8.30 Terespol, ul. Asnyka, Konopnickiej, Prusa, Cerkiewna (1), ul. Topolowa, Graniczna, Krótka, Polna (2), ul. Słowackiego (1) od 16 ul. Wojska Polskiego od przejazdu do Kościoła (2), ul. Narutowicza (2)
12.01 (WT)    od 8.30 ul. Wspólna, Klonowa, Ogrodowa i Akacjowa (3)    od 16 ul. Piłsudskiego (2) ul. Kościuszki (2)
13.01. (ŚR)    ———————–    od 16 ul. Wojska Polskiego: od stadionu do Kościoła (2),
Osiedle Celne (1)
14.01. (CZW)    ———————-    od 16 ul. Armii Krajowej, Sikorskiego, Pułaskiego (3)
15.01. (PT)    ———————-    od 16 Bloki przy ul. Wojska. Pol. 72,74,76 (3)
16.01. (SO)    od 8.30 Łobaczew Mały (2), Terespol: ul. Aleja Marzeń i Forteczna(1), Wschodnia, Różana, Miłosna, Młynarska, Żeromskiego (1)   ———————-
17.01 (NDZ)    ———————-    ———————-
18.01 (PN)    od 8.30 ul. Kodeńska i Łąkowa (1),ul. Orzeszkowej (1)    od 16 Bloki kolejowe 54 ABCD (3), ul. Stacyjna (1)
19.01 (WT)    ———————-    od 16 Bloki przy ul. Janowskiej 2,4,6
(3)
20.01. (ŚR)    ———————-    od 16 Osiedle Przyszłość-Bloki 60,3,1a,58 (3)
21.01. (CZW)    ———————- od 16 Bloki przy ul. Granicznej (3)
22.01. (PT)    ———————-    od 16 Bloki wojskowe (3)

PROGRAM REKOLEKCJI ADWENTOWYCH W PARAFII TERESPOL 13 – 15 GRUDNIA 2015 ROKU

13 GRUDNIA – NIEDZIELA

Godz . 7.30 – MSZA ŚWIETA Z NAUKA REKOLEKCYJNĄ
Godz . 9.00 – MSZA ŚWIETA Z NAUKA REKOLEKCYJNĄ
Godz . 10.30– MSZA ŚWIETA Z NAUKA REKOLEKCYJNĄ
Godz . 12.00 – MSZA ŚWIETA Z NAUKA REKOLEKCYJNĄ
Godz . 17.00 – MSZA ŚWIETA Z NAUKA REKOLEKCYJNĄ

14  GRUDNIA – PONIEDZIAŁEK

Godz . 7.O0 – MSZA ŚWIETA Z NAUKA REKOLEKCYJNĄ
Godz . 9.00 – MSZA ŚWIETA Z NAUKA REKOLEKCYJNĄ
Godz . 11.00– MSZA ŚWIETA Z NAUKA REKOLEKCYJNĄ
Godz . 16.00 – MSZA ŚWIETA Z NAUKA REKOLEKCYJNĄ
Godz . 18.00 – MSZA ŚWIETA Z NAUKA REKOLEKCYJNĄ


15  GRUDNIA – WTOREK

Godz . 7.O0 – MSZA ŚWIETA Z NAUKA REKOLEKCYJNĄ
Godz . 9.00 – MSZA ŚWIETA Z NAUKA REKOLEKCYJNĄ
Godz . 11.00– MSZA ŚWIETA Z NAUKA REKOLEKCYJNĄ
Godz . 16.00 – MSZA ŚWIETA Z NAUKA REKOLEKCYJNĄ
Godz . 18.00 – MSZA ŚWIETA Z NAUKA REKOLEKCYJNĄ

Zachęcamy do spowiedzi w poniedziałek, ponieważ będzie wtedy 13 spowiedników. We wtorek zostawmy miejsce tym, którzy nie będą mogli w poniedziałek, ponieważ we wtorek będzie o połowę mniej spowiedników. Księża rozpoczną spowiedź 20 minut przed każdą Mszą Świętą. (oprócz Mszy o 9.00). Ofiary składane na tacę podczas rekolekcji przeznaczone zostaną: w poniedziałek – na przygotowanie paczek świątecznych dla najuboższych rodzin z naszej parafii; we wtorek, – jako wyraz naszego podziękowania dla Księdza Rekolekcjonisty.